Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

5 – 7 листопада НОІВ на Форумі Innovation Market 2019! Программа і реєстрація!

Впродовж трьох днів, 5-7 листопада, вас чекає насичена програма в тематиці інтелектуальної власності, технологій та інновацій. Знайомтеся з темами і розкладом, а також не пропустіть цікаві активності та виставку стартапів! РЕЄСТРАЦІЯ: https://forms.gle/jA2MNSSgda8CLeVV6  В нашій програмі:

5 листопада

•  Презентація інноваційного бренду України «From Soul To Brain» Бренд розроблений НОІВ і МЕРТ і який представляв Україну на 59-й Асамблеї ВОІВ  •  Презентація Національного навчального центру ІВ - Академії WIPO (НОІВ) Проект спрямований на формування професійного освітнього середовища у сфері ІВ  •  «Національний орган інтелектуальної власності» - питання та відповіді Ми говоритимемо про продовження реформи сфери інтелектуальної власності •  Дискусійна панель «Боротьба з контрафактною продукцією в українських реаліях на кордоні, внутрішньому ринку та мережі Інтернет» Актуальна тема за участі кращих експертів. Долучайтесь щоб дізнатись останні тренди боротьби з контрафактом. 

6 листопада

•  Презентація Проекту національної стратегії розвитку сфери ІВ в Україні Підготовка проекту тривала з березня 2019 року, проект пройшов 8 обговорень по всій Україні, десятки експертів і сотні учасників обговорень. Дізнайтесь про документ, який визначить розвиток сфери ІВ на наступні 5 років.  •  Науково-практичний семінар "Трансфер технологій: економіко-правове забезпечення ІВ"  Семінар присвячено формуванню правової основи для реалізації трансферу технологій 

7 листопада

•  ІІ Загальний всеукраїнський з’їзд учасників проекту TISC Проект TISC реалізується НОІВ за підтримки ВОІВ вже більш як рік, відкрито 10 Центрів. Говоритимемо про результати і перспективи розвитку проекту.  •  IP TALKS: комерціалізація об’єктів ІВ Як перетворити щось «в голові» в реальний об'єкт, який приносить гроші?

Долучайтесь до сторінки заходу: https://www.facebook.com/events/444624932847954/