Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

Дніпро приєднався до всеукраїнської мережі Центрів підтримки технологій та інновацій TISC-Technology and Innovation Support Center

Сьогодні презентували TISC у Дніпровському національному університеті залізничного транспорту.

Після вітального слова заступник директора НОІВ Данило Цвьок передав символічну табличку Олександру Пшиньку, ректору університету, яка засвідчує офіційне відкриття TISC.

Презентована програма роботи Центру підтримки технологій та інновацій включає надання послуг з патентного пошуку та аналізу, консультування науковців з питань захисту інтелектуальної власності на національному та міжнародному рівні, підтримка винахідників у процесі комерціалізації розробок та створенні бізнес-проектів.

Робота центру забезпечує тісний контакт з винахідниками та дослідниками у сфері інтелектуальної власності і дає можливість відповідним чином комерціалізувати винаходи, тим самим сприяти розвитку інновацій та економіки України.

Центр створено за підтримки Національного офісу інтелектуальної власності, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з Міністерством освіти і науки України.