Перейти до основного вмісту
вфы

Новини

Повернутися до списку новин

Фінал конкурсу Марафон з інтелектуальної власності IP-Marathon

Сьогодні учасники Марафону з інтелектуальної власності IP-Marathon презентували свої проекти! Фінал конкурсу відбувся в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій в Торгово-промисловій палаті Україні.

Конкурс організований Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації.

У ході марафону експерти визначили найкращі команди, які розробили проекти комерціалізації винаходів та презентували їх.

Декілька днів поспіль, учасники марафону плідно працювали над презентацією власних проектів і представили їх перед журі.

Переможцем конкурсу став проект «Клімат контроль для дитячих садочків», автор проекту – Кучер Андрій.

Друге місце здобув проект Інтерактивне лото «Інтеграйко», а третє місце отримав проект «Мобільний морський радіофізичний гравіметр», команда проекту – Покровський Сергій, Головня Пилентій, Кривицька Юлія, Матвієнко Сергій.

Також усі учасники IP-Marathon отримали сертифікати, подарунки та, не менш важливо, увагу до своїх проектів від інвесторів та пропозиції до співпраці.Представники Центру підтримки технологій та інновацій TISC запросили усіх учасників на безкоштовну консультацію по проектам.

Вітаємо усіх учасників! Українські інновації потребують нових героїв, якими захоплюватиметься вся країна! До нових зустрічей!

 

#WIPO #МЕРТ #МОН #НОІВ #NIPО #TISC #uatisc #turboU#ipmarathon #innovations #intellectualproperty