Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

Національний офіс інтелектуальної власності представив інтелектуальну власність на наймасштабнішому Форумі інновацій в Україні

В Києві, 5-7 листопада, у рамках ІV Міжнародного форуму Innovation Market відбулась програма заходів Державної системи правової охорони інтелектуальної власності в тематиці інтелектуальної власності та інновацій.

Національний офіс інтелектуальної власності презентував Національну стратегію розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні та Національний навчальний центр ІВ – Академію WIPO.

Впродовж трьох днів відвідувачі Форуму мали змогу відвідати заходи програми ДСПОІВ в тематиці інтелектуальної власності, технологій та інновацій.

Понад 4 тис. відвідувачів, 2000 кв.м виставкової зони та Startup Алеї, 8 тематичних секцій ІВ, VR-зона, виставка ТОП-7 стартапів, які цього року представляли українські інновації на виставці «Innovative Ukraine: From Soul to Braine» на 59-й серії засідань Асамблей ВОІВ у Женеві.

Під час Innovation Market ми: 📌 Презентували інноваційний бренд України «From Soul to Brain», Національний навчальний центр ІВ – Академії WIPO, Проект Національної стратегії розвитку сфери ІВ в Україні. 📌 Підписали меморандум про співробітництво між НОІВ, МАН та Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством. 📌 Провели дискусійну панель «Боротьба з контрафактною продукцією в українських реаліях на кордоні, внутрішньому ринку та мережі Інтернет» та науково-практичний семінар "Трансфер технологій: економіко-правове забезпечення ІВ". 📌 Зібрали ІІ Загальний всеукраїнський з’їзд учасників проекту TISC та поговорили про комерціалізацію об’єктів ІВ на IP TALKS!

В рамках Форуму під час робочих зустрічей були обговорені теми захисту інтелектуальної власності з представниками бізнесу та влади, науки і освіти, розробниками інноваційних технологій, відомими експертами.

НОІВ продовжуватиме вести роботу у напрямку розвитку та покращення системи правової охорони інтелектуальної власності!

Побачимось на наступних заходах!