Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

Національний офіс та видання «Юридична газета» підписали меморандум про співпрацю

Популяризація сфери інтелектуальної власності потребує кооперації і посилення інституційної спроможності тож ми продовжуємо розбудовувати партнерську мережу.

Сьогодні директор Національного офісу Богдан Моркляник і головний редактор видання «Юридична газета» Єгор Желтухін, підписали меморандум про співробітництво між організаціями.

Метою меморандуму є створення і розвиток платформи для популяризації сфери інтелектуальної власності, а також формування в Україні культури споживання продуктів інтелектуальної власності. Так, в планах співпраці – проведення навчань з ІВ для журналістів, які спеціалізуються на правовій тематиці.

Юридична газета це всеукраїнське щотижневе юридичне видання, яке працює вже 16 років, відтепер і напрям інтелектуальної власності буде представлений матеріалами від експертів Національного офісу.

Нагадаємо, що ми готові розширювати коло партнерів з організаціями та компаніями, що працюють в сфері інтелектуальної власності, інновацій та технологій, права і освіти або ж зацікавлені в популяризації теми інновацій і сфери ІВ загалом