Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

Про інтелектуальну власність, креативні індустрії та цифровізацію говорили сьогодні на ІІІ Міжнародний форум «Креативна Україна» - Креативна Україна / Creative Ukraine.

Заступник директора НОІВ Данило Цьвок  виступив під час панельної дискусії "Право інтелектуальної власності у цифрову добу", де розповів про державну систему правової охорони інтелектуальної власності та підготовку проекту Стратегії розвитку сфери ІВ, формування культури споживання ІВ в Україні та використання технологічних інструментів, таких як блокчейн та штучний інтелект.

Також у дискусії взяли участь: ● Вільма Місюконіене, Литва — юрист у сфері ІТ та інтелектуальної власності, співавтор флагманської ініціативи ЄС «Гармонізація цифрових ринків країн ЄС та Східного партнерства», консультант з питань цифрової трансформації та цифрової політики у сфері урядових технологій, штучного інтелекту, криптовалюти та блокчейну ● Христина Никеруй — Юрист / associate Baker McKenzie Ukraine ● Геннадій Андрощук — дослідник, завідувач лабораторії правового забезпечення розвитку науки і технологій НДІ інтелектуальної власності НАН України, консультант Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, кандидат економічних наук, доцент.

Модератор: Ольга Сімсон  — Директор «Інституту права, технологій та інновацій», професор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.