Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

Сьогодні було підписано Меморандум про співпрацю між Національним офісом інтелектуальної власності та Донбаською паливно-енергетичною компанією.

НОІВ і ДТЕК розпочали співпрацю у сфері інтелектуальної власності, серед іншого, в освітньому напрямку. Меморандум підписали директор НОІВ Богдан Моркляник і керівник департаменту ДТЕК (ДТЕК - DTEK) по роботі з зовнішнім ринком Тетяна Шерман.

Метою цього меморандуму є створення основи для співпраці, обміну досвідом у сфері інтелектуальної власності за допомогою проведення презентацій, семінарів, тренінгів, навчальних курсів та стажувань, а також надання відповідних методичних матеріалів, спільну участь в семінарах, зустрічах та круглих столах з питань, що становлять взаємний інтерес у сфері інтелектуальної власності. Важливим є покращення знань та навичок громадськості та професійної спільноти, взаємне сприяння в організації та проведенні заходів з популяризації інтелектуальної власності.

Нагадаємо, що у серпні поточного року Національний офіс вже підписав меморандуми з Міжнародним виставковим центром, а також з громадськими організаціями - Національною асоціацією медіаторів України та Центром права та посередництва.

#NIPO #НОІВ #інтелектуальнавласність #ДТЕК #DTEK #intellectualproperty #ip #workwithNIPO #ІВ