Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

Сьогодні заступник директора НОІВ Юрій Баланюк та керівник Управління технологій, інновацій та маркетингу ІВ НОІВ Касім Величко зустрілися з французькою делегацію та обговорили питання інтелектуальної власності та перспективи розвитку

Під час зустрічі обговорювали питання ІВ, трансферу технологій, комерціалізації об’єктів ІВ, креативних індустрій, інноваційного середовища та стартапів. Зі своєї сторони представники французької делегації поділились власним досвідом по цих питаннях.

Крім того, представники НОІВ розповіли про успішний досвід впровадження проекту Центрів підтримки технологій та інновацій, а також про роботу Офісу у напрямку підготовки Стратегії забезпечення розвитку та функціонування ДСПОІВ та створення Національного навчального центру ІВ – Академію WIPO.

У складі французької делегації: Пан Нельсон ЕМЕРІ (Nelson Emeri), Радник з питань інтелектуальної власності в країнах СНД та Грузії; Пані Матільда АРЖАКОВСКІ (Mathilde ARJAKOVSKY), Аташе з Економічних питань, Посольство Франції в Україні; Пані Надя Коробенко (Nadia Korobenko), Референт-Координатор міжінституційних зв’язків, Посольство Франції в Україні.

Як результат, обговорено перспективи двостороннього співробітництва з питань розвитку та покращення системи правової охорони інтелектуальної власності.

На завершення зустрічі провели екскурсію зоною виставки ДСПОІВ, де представники французької делегації змогли ознайомитися зі стартапами, які цього року представляли українські інновації на виставці «Innovative Ukraine: From Soul to Braine» на 59-й серії засідань Асамблей ВОІВ у Женеві.