Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

В Україні буде створено Національний навчальний центр з інтелектуальної власності

Ключовою для делегації України в рамках роботи на Генеральній Асамблеї стала зустріч з Генеральним директором ВОІВ Френсісом Гаррі, який від імені організації висловив цілковиту підтримку ініціатив України в галузі ІВ. Під час зустрічі було обговорено питання двостороннього співробітництва у сфері інтелектуальної власності.

Між Мінекономіки та ВОІВ був підписаний Меморандум про взаєморозуміння, яким передбачено створення в Україні Національного навчального центру інтелектуальної власності, а також Програма співробітництва на 2020 – 2021 роки.

Заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка зазначив: “Підписана програма співробітництва визначає пріоритетні сфери подальшої співпраці на наступний дворічний період. Зокрема, ми плануємо створити Національний навчальний центр з інтелектуальної власності за методологією Всесвітньої організації інтелектуальної власності, а також розвинути мережу Центрів підтримки технологій та інновацій. У перспективі приєднання України до Марракеського договору про полегшення доступу осіб з порушеннями зору або іншими обмеженнями з причин інвалідності сприймати друковану інформацію до опублікованих творів”.