Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

В Україні презентували Національний навчальний центр ІВ – Академію WIPO

Сьогодні, 5 листопада, у рамках IV Міжнародний Форум Innovation Market презентували Національний навчальний центр інтелектуальної власності – Академію WIPO.

Реалізація проекту відбувається за сприяння Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та ВОІВ.

Створення Академії WIPO відбувається на базі Національного офісу інтелектуальної власності, який буде в подальшому координувати її роботу.

Пріоритетним напрямом роботи Академії ІВ буде надання освітніх послуг та проведення просвітницьких заходів з метою соціального, культурного та економічного розвитку країни, виховання поваги до прав творців ІВ у суспільстві, сприяння розвитку та зміцненню кадрового потенціалу у сфері ІВ.

Також під час презентації говорили про роль інтелектуальної власності в освітньому процесі України, співпрацю Академії ІВ з Центрами підтримки технологій та інновацій (TISC), а також медіацію в сфері інтелектуальної власності і створення спеціалізованих освітніх курсів у цьому напрямі.