Перейти до основного вмісту
asd

Новини

Повернутися до списку новин

Відкрито шостий Центр підтримки технологій та інновацій - тепер у Тернопільському економічному університеті!

Центр підтримки технологій та інновацій надаватиме користувачам високоякісні послуги, зокрема патентного пошуку, патентної аналітики, консалтингу для подання заявки і отримання патенту, комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності. 

"Співпраця Тернопільського економічного університету і Центру сприятиме комерціалізації результатів наукової діяльності. Ми впевнені, що невдовзі з’являться нові можливості для залучення інвестицій. Кожен TISC покликаний монетизувати ідею, яка є корисною для суспільства загалом і винахідників зокрема", - зазначив керівник управління технологій, інновацій та маркетингу НОІВ Данило Цьвок. 

Також між НОІВ і ТНЕУ було підписано Меморандум про співробітництво, який закріпить співпрацю між інституціями і стане основою для подальшої спільної роботи у сфері інтелектуальної власності.

Сергій Шкураков (Sergii Shkurakov) – заступник директора Департаменту інтелектуальної власності Міністерства економічного розвитку і торгівлі України привітав присутніх і зауважив, що новий Центр забезпечить всі умови для правової охорони і захисту інтелектуальної власності та допоможе студентам і винахідникам із комерціалізацією їхніх винаходів.

Касим Величко (Kasim Velychko) - керівник мережі TISC презентував програму Центру підтримки технологій та інновацій, відповідно до якої Центр буде надавати такі послуги: доступ до патентної інформації та допомога в користуванні цими базами даних; патентний пошук, патентна аналітика, консалтинг для подання заявки і отримання патенту, комерціалізація об’єктів права інтелектуальної власності. Також було висвітлено завдання та особливості функціонування Центрів TISC в Україні. 

Відкриття відбулося в рамках розбудови мережі центрів підтримки технологій та інновацій в Україні, що координується Національним офісом інтелектуальної власності (НОІВ) спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Міністерством освіти і науки України, за сприяння Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO).

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України Міністерство освіти і науки України Національний офіс інтелектуальної власності TISC - Technology and Innovation Support Center Тернопільський національний економічний університет #WIPO #НОІВ #NIPО #МЕРТ #tisc #uatisc