Перейти до основного вмісту
nipo

Новини

Повернутися до списку новин

Вінниця приєдналась до української мережі центрів TISC - Technology and Innovation Support Center

Сьогодні презентували Центр підтримки технологій та інновацій TISC у Вінницький національний аграрний університет - ВНАУ – це перший Центр у Вінниці і вже восьмий центр, відкритий в Україні.

Після вітального слова заступник директора НОІВ Данило Цьвок  передав символічну табличку ректорові університету Віктору Мазуру, що засвідчує офіційне відкриття TISC.

Було презентовано програму роботи Центру підтримки технологій та інновацій, Центр надаватиме послуги з патентного пошуку та аналізу, консультуватиме науковців з питань захисту інтелектуальної власності на національному та міжнародному рівні, підтримуватиме винахідників у процесі комерціалізації розробок та створенні бізнес-проектів.

Робота центру забезпечує тісний контакт з винахідниками та дослідниками у сфері інтелектуальної власності і дає можливість відповідним чином комерціалізувати винаходи, тим самим сприяти розвитку інновацій та економіки України.

Центр створено за підтримки Національного офісу інтелектуальної власності, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Богдан МоркляникЮрій БаланюкDanylo TsvokKasim VelychkoСергій БруднякАндрій Зозулюк Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Національний офіс інтелектуальної власності Міністерство освіти і науки України #WIPO #НОІВ #NIPО #МЕРТ #ХНУ #tisc #uatisc #turboU