Як цифрові технології допомагають в медіації та альтернативних вирішеннях спорів (ADR, Alternative Dispute Resolution)? Як це працює в Україні й світі та які можливості відкриває для креаторів, бізнесу та юристів?
Про це розповіла провідний фахівець Центру медіації та посередництва ІР офісу Алла Чайка у своїй доповіді-презентації “Стан розвитку ADR в Україні” під час міжнародної дискусії “Цифрові інновації для альтернативного вирішення спорів у країнах Вишеградської четвірки та в Україні” (DIGARD V4U), координатором якого виступив SET University.
З презентацією Центру медіації та посередництва ІР офісу можна ознайомитись за посиланням:
У багатьох країнах світу цифрові рішення вже стали невід’ємною частиною ADR. Саме тому співпраця з іншими країнами та обмін досвідом у цьому напрямі мають велике значення для розвитку ADR в Україні, – наголосила Алла Чайка, додавши:
“Цифрові технології можуть стати потужним інструментом для просування альтернативних способів вирішення спорів та медіації зокрема, забезпечуючи ширший доступ до послуг через онлайн-платформи, пришвидшуючи комунікацію між сторонами, автоматизуючи процеси документообігу та надаючи медіаторам інструменти для аналізу даних і прогнозування можливих результатів спорів”.
Представниця Центру медіації та посередництва ІР офісу Алла Чайка розповіла про стан розвитку ADR в Україні.
Особливу увагу слід приділити тому, що технології забезпечують такі переваги:
Читайте також:
Підготовка медіаторів: IP офіс долучився до міжнародної конференції “Медіація & Університети 1.0”
Коментарів немає