Відбулась спеціальна сесія, присвячена впровадженню ІР політик у закладах вищої освіти та наукових установах.
Про те, чому важливо реєструвати права інтелектуальної власності та як ІР політика допомагає університетам, говорили під час спеціальної сесії у форматі Q&A у межах одного з тренінгів акселераційної програми Science2Business, що спрямована на підтримку розвитку стартапів і комерціалізацію наукових ідей. Спікером сесії виступила начальниця департаменту розвитку інновацій IP офісу Ольга Кронда.
Під час Q&A учасники мали можливість отримати відповіді на важливі запитання, зокрема:
Окрім того, учасники отримали покрокові рекомендації щодо подання заявок, оформлення патентів, торговельних марок та авторських прав, що дозволяють захищати свої об’єкти права інтелектуальної власності.
“Реєстрація інтелектуальної власності — це не просто формальність, а ключовий інструмент для захисту ваших прав і перетворення ідей на економічний актив. Впровадження ІР політик у ЗВО та наукових установах допомагає системно підходити до комерціалізації розробок і стимулює інноваційну активність, що є надзвичайно важливим у сучасному світі”, – акцентувала в одній зі своїх відповідей Ольга Кронда.
Акселераційна програма Science2Business спрямована на розвиток наукових стартапів і комерціалізації інновацій в Україні. Спільними зусиллями ІР офісу, університетів, наукових установ та партнерів програми будується інноваційна екосистема, що сприяє розвитку наукових досліджень та їх трансформації в комерційно успішні проекти.
Довідково:
Science2Business є частиною Seeds of Bravery та реалізуєтьсяу партнерстві з Міністерством освіти і науки України, INNOV8, EIT Health, Erasmus Centre for Entrepreneurship. Ініціатива втілюється за фінансової підтримки Європейського Союзу через Європейську інноваційну раду. Реалізується за інформаційної підтримки українського IP офісу.
Читайте також:
Комерціалізація інновацій: IP офіс успішно завершив програму для ЗВО спільно з науковцями зі США
Коментарів немає