Як захистити свої інноваційні розробки, створити якісну IP стратегію, що допоможе у виведенні продукту на український і міжнародний ринки.
Цими та іншими знаннями, необхідними для просування інноваційних розробок, поділилась начальниця відділу розвитку інноваційної екосистеми департаменту розвитку інновацій IP офісу Марина Зенова. Вона виступила в ролі ментора під час 8th CASSINI Hackathon: EU Space for Defence and Security | UKRAINE.
Захід тривав три дні паралельно в 10 країнах Європи: Україні, Іспанії, Італії, Угорщині, Молдові, Польщі, Словенії, Чехії, Нідерландах та Бельгії.
Головна мета хакатону – розробка рішень у сфері оборони та космічних технологій для посилення безпеки України та країн ЄС.
Під час менторських сесій представниця IP офісу продемонструвала учасникам хакатону, як побудувати IP стратегію, що не лише захищає інновації, але й відкриває нові можливості для масштабування бізнесу. Особливу увагу було приділено питанню ролі інтелектуальної власності у сучасному бізнес-середовищі як ключового інструменту для надійного захисту інноваційних розробок.
“Своєчасна ідентифікація та охорона інтелектуальної власності, а також побудова ефективної IP стратегії може стати вирішальним фактором у досягненні розвитку інноваційних напрямів у секторах defense та security”, – зазначила Марина Зенова.
Про CASSINI Hackathon
Під час хакатону учасники змагаються на двох рівнях – національному і міжнародному – та вирішують такі челенджі:
Національний відбір цього року відбувся 24 листопада і визначив трьох переможців від України, які отримали грошові призи:
Ці команди вийшли у європейський фінал. Також переможці міжнародного відбору отримають доступ до CASSINI Mentoring, 6-місячної програми наставництва, яка покликана перетворити хакатонний проєкт вже на успішний бізнес.
Читайте також:
Інновації, що змінять життя Києва: ІР офіс долучився до Демо дня City Accelerator
Коментарів немає