Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • Боротьба з піратством у книговидавництві: звіт щодо результатів Національної інформаційної кампанії ANTI-PIRACY: BOOKS
    28 Листопада 2024 Коментарів немає Irena

    Боротьба з піратством у книговидавництві: звіт щодо результатів Національної інформаційної кампанії ANTI-PIRACY: BOOKS

     

    Національну кампанію по боротьбі з піратством та контрафактом у сфері інтелектуальної власності, яку ІР офіс спільно з партнерами реалізовував упродовж трьох місяців, завершено.

     

    Підсумки Інформаційної кампанії були узагальнені та представлені у відповідному Звіті, з яким ви маєте змогу ознайомитись.

     

    «Звіт має на меті висвітлення основних цілей, завдань та стратегії Інформаційної кампанії, а також привернення уваги до проблеми книжкового піратства», – зазначено у вступній частині документу.

     

    У Звіті представлені матеріали та результати реалізації Інформаційної кампанії. Зокрема, протягом кампанії були застосовані різноманітні інструменти для висвітлення матеріалів, такі як відеоролики, інтерв’ю, інформаційні картки, виступи на тематичних заходах, опитування громадян, публікація статей та запуск флешмобу. Детальний аналіз, цифри та статистика залученості аудиторії щодо цих заходів містяться у Звіті.

     

    Звіт Національної інформаційної кампанії ANTI-PIRACY: BOOKS – за посиланням.

     

     

    Слід також зазначити, що в рамках Інформаційної кампанії було досягнуто таких ключових результатів:

     

    • Суспільство поінформовано про проблему книжкового піратства, що сприяло підвищенню рівня обізнаності.

     

    • Питання піратства у книговидавничій сфері поступово висвітлювалося через різноманітні інформаційні платформи, забезпечуючи широке охоплення аудиторії.

     

    • Налагоджено співпрацю між зацікавленими сторонами, включно з представниками книговидавничої галузі, правозахисними організаціями та освітніми установами.

     

    • Популяризовано свідоме ставлення до інтелектуальної власності, що допомогло формуванню відповідального підходу до споживання інтелектуального продукту.

     

    • Зросла зацікавленість суспільства до проблеми книжкового піратства, що активізувало обговорення та пошук шляхів її подолання.

     

     

    Читайте також:

     

    “Йдеться про мільйони гривень”, – Олена Орлюк про збитки книговидавців через піратство і те, як йому протидіяти

     

    Як не натрапити на шахраїв у Чорну п’ятницю: поради від IP офісу у картках

    Irena
    Irena
    administrator

    Коментарів немає