Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Збори у сфері авторського права

  (з урахуванням змін, внесених Постановою КМУ від 11.08.2023 № 843)

   

  Шановні заявники!

   

  Цей розділ містить актуальну інформацію про реквізити рахунків для оплати зборів у сфері авторського права та їх розмір.

   

  З метою уникнення помилок при здійсненні платежів наполегливо просимо перевіряти реквізити рахунків для сплати зборів та їх розмір у день здійснення їх оплати і здійснювати сплату зборів через банківські установи.

   

  РЕКВІЗИТИ ДЛЯ СПЛАТИ ЗБОРІВ У СФЕРІ АВТОРСЬКОГО ПРАВА:
   

  Отримувач коштів: ГУК у м. Києві/Печерс. р-н/22011900

  Код отримувача: 37993783

  Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

  Рахунок отримувача (IBAN):

  UA678999980313090025000026007

  Призначення платежу: *;101; 22011900; ЄДРПОУ для юридичних осіб/ІПН для фізичних осіб; збір за ___________ .
   

  Приклади заповнення призначення платежу для державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір
   

  Звертаємо увагу, що документом про сплату збору є копія розрахункового документа на паперовому носії з відміткою банківської установи (платіжне доручення, касовий чек, квитанція тощо), де зазначаються платник, вид та сума сплаченого збору, прізвище, ім’я, по батькові автора та назва твору (стисла назва твору).

   

  *;101; 22011900; ЄДРПОУ для юридичних осіб/ІПН для фізичних осіб; збір за підготовку до держреєстрації АП Іванов (Прізвище автора) Пісня Перлина/Комп прог BARRACUDA/Малюнок Сонце тощо.

   

  *;101; 22011900; ЄДРПОУ для юридичних осіб/ІПН для фізичних осіб; збір за підготовку до держреєстрації АП ТОВ Адвентіс (найменування роботодавця) Пісня Перлина/Комп прог BARRACUDA/Малюнок Сонце тощо.

   

  *;101; 22011900; ЄДРПОУ для юридичних осіб/ІПН для фізичних осіб; збір за підготовку до держреєстрації договору Іванов (Прізвище автора/найменування сторони договору) Пісня Перлина/Комп прог BARRACUDA/Малюнок Сонце тощо.

   

  *;101; 22011900; ЄДРПОУ для юридичних осіб/ІПН для фізичних осіб; збір за підготовку до держреєстрації договору ТОВ Адвентіс (Прізвище автора/найменування сторони договору) Пісня Перлина/Комп прог BARRACUDA/Малюнок Сонце тощо.

   

  *;101; 22011900; ЄДРПОУ для юридичних осіб/ІПН для фізичних осіб; збір за дублікат свідоцтва № 75555.

   

  Сплата зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір, за внесення змін і доповнень до заявки та внесення змін до державних реєстрів, сплата збору за видачу дубліката свідоцтва про державну реєстрацію авторського права здійснюється відповідно до Розмірів зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються майнових прав на твір, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2001 р. № 1756.

   

  ВИДИ І РОЗМІР ЗБОРІВ
   

  Збори, що стосуються державної реєстрації авторського права та договорів, які стосуються майнових прав на твір

  за підготовку до держреєстрації авторського права від фізичних осіб

  255

  за підготовку до держреєстрації авторського права від юридичних осіб

  510

  за підготовку до держреєстрації договорів, якi стосуються майнових прав на твір, від фізичних осіб

  510

  за підготовку до держреєстрації договорів, якi стосуються майнових прав на твір, від юридичних осіб

  1020

  Інші збори

  за оформлення та видачу дубліката свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір від фізичних осіб

  119

  за оформлення та видачу дубліката свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір від юридичних осіб

  255

  за внесення з ініціативи заявника змін і доповнень до заявки від фізичних осіб

  51

  за внесення з ініціативи заявника змін і доповнень до заявки від юридичних осіб

  102

  за внесення змін до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір або виправлення очевидних помилок з ініціативи автора твору, від фізичних осіб

  51

  за внесення змін до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір або виправлення очевидних помилок з ініціативи автора твору, від юридичних осіб

  102

  за внесення змін до Державного реєстру договорів, які стосуються права автора на твір, або виправлення очевидних помилок з ініціативи сторін договору, від фізичних осіб

  51

  за внесення змін до Державного реєстру договорів, які стосуються права автора на твір, або виправлення очевидних помилок з ініціативи сторін договору, від юридичних осіб

  102