Проєкт складається з 19 відео, знятих у форматі Q&A сесії з суддями України, які відповідають на питання, пов’язані з альтернативними способами вирішення спорів. У центрі уваги – медіація.
У рамках виконання меморандуму про співробітництво Український національний офіс інтелектуальної власності (УКРНОІВІ/IP офіс) та Правнича асоціація “Добросуд” реалізовують проєкт “Конфлікт без ескалації: мистецтво медіації”.
У цьому відеопроєкті судді висловлюють своє бачення медіації як альтернативного способу вирішення спорів, підкреслюючи її переваги та недоліки, ефективність чи неефективність, а також свої думки про значення медіації для системи правосуддя. Отже, проєкт відображає ставлення суддівського корпусу до медіації в Україні та формує уявлення про її практичне застосування та користь.
– демонстрація позитивного ставлення суддівської спільноти до альтернативного вирішення спорів,
– спростування поширених міфів та стереотипів,
– надання структурованої та зрозумілої інформації про переваги, принципи та процедуру медіації;
👩⚖️Суддя Южного міського суду Одеської області Інна Москаленко.
👩⚖️Суддя Господарського суду Київської області Тетяна Гребенюк.
👨⚖️Суддя Соборного районного суду міста Дніпра (на момент проведення зйомки – Жовтневий районний суд міста Дніпропетровська) Максим Ходаківський.
👩⚖️Суддя Дарницького районного суду міста Києва Вікторія Маркєлова.
Серія відеороликів проєкту “Конфлікт без ескалації: мистецтво медіації” буде публікуватися на сторінках IP офісу у Facebook, Instagram та YouTube щовівторка і щоп`ятниці.
Перше відео, в якому суддя Южного міського суду Одеської області Інна Москаленко відповідає на запитання: “Якщо описати медіацію однією фразою, то це…?”, вже доступне для перегляду:
Читайте також:
В Україні вперше реалізовано успішний кейс медіації на базі IP офісу
Коментарів немає