Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ/IP офіс) долучився до VІ Міжнародної науково-практичної конференції студентів та молодих вчених “Освітні і культурно-мистецькі практики в контексті інтеграції України у міжнародний науково-інноваційний простір в умовах воєнного часу”.
Сучасний підхід до державної підтримки інновацій, охорони IP прав та розвитку інфраструктури, що сприяє впровадженню технологій і стартапів навіть в умовах війни, – на цьому зосередила увагу Кароліна Кравчук, заступниця начальника відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) IP офісу, у своєму виступі під час конференції. Вона також окреслила теми:
— роль IP офісу як “єдиного вікна” для авторів, винахідників і креаторів;
— розвиток мережі TISC як одного з ключових механізмів підтримки інноваторів у регіонах;
— участь України в міжнародних програмах (ASPI, ARDI), співпраця з ВОІВ;
— просвітницькі ініціативи, акселераційні програми та підтримка молодіжних стартапів у межах наукових закладів.
Детальніше – в презентації представниці IP офісу:
Активна участь IP офісу в конференції підкреслила важливість правового супроводу інноваційної діяльності та інтеграції України у глобальні процеси. Кароліна Кравчук зазначила:
“Мета IP офісу — зробити підтримку інноваторів системною, доступною, допомогти довести ідею до реалізованого проєкту. У цьому контексті мережа TISC відіграє важливу роль у трансформації інноваційних ідей у конкурентоспроможні бізнес-рішення, надаючи підтримку на всіх етапах – від зародження ідеї до її правового захисту, комерціалізації та виходу на ринок. Ми створюємо партнерства і впроваджуємо нові формати співпраці між державою, наукою і бізнесом”.
Кароліна Кравчук під час онлайн-виступу на конференції
Довідково:
VІ Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених відбулась у Запоріжжі. Організатором виступила Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія.
Захід складався з 10 дискусійних панелей та об’єднав більше 300 учасників із закладів вищої освіти України та закордонних партнерів: науковців, викладачів, представників державних установ та громадських організацій.
Учасники обговорювали широке коло питань: інклюзивна освіта, використання штучного інтелекту, психологічна підтримка, розвиток стартап-культури тощо.
Читайте також:
Луцький національний технічний університет приєднався до національної мережі IP&I хабів
Про медичні інновації, біоетику і штучний інтелект: відео вебінару Talking about my idea
Коментарів немає