Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Санкційна політика проти агресора та ініціативи підтримки української сфери ІВ, — Олена Орлюк про регіональні зустрічі з питань інтелектуальної власності
  02 Березня 2023 Коментарів немає Irena

  Санкційна політика проти агресора та ініціативи підтримки української сфери ІВ, — Олена Орлюк про регіональні зустрічі з питань інтелектуальної власності

  Санкційний тиск на росію в сфері ІВ і гармонізацію українського законодавства відповідно до статусу кандидата на вступ до ЄС обговорювали представники ІР офісу на регіональній зустрічі з питань інтелектуальної власності у Варшаві.

   

   

  Заходи відбуваються в рамках регіональної групи країн Центральної Європи та Балтії (CEBS) Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO) за участі представників патентних відомств Польщі, Литви, Латвії, Естонії, EPO та EUIPO.

  Як зазначила керівниця українського ІР офісу Олена Орлюк, йдеться про:

  • обмін досвідом та практикою,
  • припинення відносин з росією, Білоруссю та Євразійським патентним відомством,
  • спільні дії та консультації про подальшу підтримку України ГА ВОІВ,
  • гармонізацію українського законодавства із правом ЄС у сфері ІВ.

     «Реалізація санкційної політики стосовно держави-агресора, Білорусі і Євразійського патентного відомства — важлива для України нині. Однак ми зосереджуємось і на діях після перемоги, які важливі для української сфери ІВ. Це гармонізація законодавства, реалізація практичних запитів підтримки від стейкхоледрів сфери ІР та інновацій в Україні. Майбутні ініціативи з підтримки України у правових питаннях та питаннях співробітництва (зокрема патентного права) та подальшого зближення із законодавством та практикою ЄС у сфері торговельних марок і промислових зразків»
  , — підкреслила Олена Орлюк.


   

  Крім того, у межах регіональних зустрічей заплановані спільні просвітницькі заходи з ІВ, навчальні ініціативи для експертів відомств та стейкхолдерів, обговорення стажування та практики, постійний обмін досвідом щодо ІТ інфраструктури та адміністрування процесів та підписання Декларації про наміри між українським ІР офісом, Польщею та країнами Балтії.

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає