Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Міжнародний досвід управління нематеріальними активами: спецсесія WIPO Academy та Сингапурської Академії ІВ
  19 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Міжнародний досвід управління нематеріальними активами: спецсесія WIPO Academy та Сингапурської Академії ІВ

   

  Теми зустрічі: забезпечення ефективного навчання інтелектуальній власності, програми підвищення кваліфікації на національному та регіональному рівнях та актуальні тенденції розвитку сфери інтелектуальної власності та інновацій.

   

  Віртуальна спеціальна сесія була організована Академією інтелектуальної власності ВОІВ (WIPO Academy) та Сінгапурською Академією інтелектуальної власності (IP Academy IPOS International) за участі представників ІР офісу, а саме команди Департаменту “Академія інтелектуальної власності” та відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій. Сесія проходила в онлайн форматі 18 квітня 2023 року.

   

   

  Зокрема українських представників цікавили надзвичайно корисні та прогресивні кейси, які стосуються досвіду Сінгапурської Академії інтелектуальної власності щодо управління нематеріальними активами та інтелектуальною власністю у контексті зменшення ризиків, підвищення ефективності та створення соціальної та економічної цінності.

   

  У ході зустрічі, обговорювались також питання щодо застосування різноманітного асортименту програм, який охоплює і право, і технології, від базової обізнаності – до професійного розвитку для практиків у сфері інтелектуальної власності.

   

  Спікерами заходу виступили представники Сінгапурської Академії інтелектуальної власності:

  • Toon Meng Peh, очільник IP Academy – IPOS International
  • Eric Khoo
  • Soh Hui Tay

   

  Український IP офіс вдячний колегам за продуктивну цікаву зустріч та отримані знання.

   

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає