Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Тризуб і торговельні марки: використання імітації малого Державного герба України
  24 Березня 2023 Коментарів немає Alex

  Тризуб і торговельні марки: використання імітації малого Державного герба України

   

  Ухвалений законопроєкт №6464 усуває прогалину в законодавстві, що стосується включення до торговельних марок імітації малого державного герба України. Про одну з новацій проголосованого парламентом документу розповів Владислав Білоцький, заступник директора ІР офісу. 

   

  За його словами, законопроект, крім іншого, визначає: компетентним органом, який надає дозвіл про включення до торговельних марок зображення, що імітує малий Державний герб України, буде колегіальний орган, утворений НОІВ. 

   

  Владислав Білоцький, заступник директора ІР офісу.

  «Оскільки законопроєкт №6464 усунув відповідну прогалину у законодавстві, що існувала багато років, ІР офіс починає напрацьовувати внутрішні документи, які врегулюють процедуру надання дозволів на використання імітації зображення малого Державного герба України в торговельних марках.  Наданням відповідних дозволів буде займатись відповідна Комісія IP офісу, так само як і питаннями включення назви держави Україна, Ukraine та скорочених абревіатур UA. Плануємо, запустити її протягом 2-3-х місяців», — пояснює Владислав Білоцький.

   

  Читайте також:

  Посилення захисту прав ІВ відповідно до норм європейського законодавства: Парламент ухвалив законопроєкт №6464

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає