Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Боротьба з російською дезінформацією на полях Асамблей держав-членів ВОІВ
  10 Липня 2024 Коментарів немає Irena

  Боротьба з російською дезінформацією на полях Асамблей держав-членів ВОІВ

   

  У Женеві (Швейцарія) триває найважливіша подія року для IP сфери – 65-та серія засідань Асамблей держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ), в яких бере участь і українська делегація та понад 1400 делегатів з усього світу.

   

  Сьогодні продовжився розгляд пункту порядку денного Асамблей ВОІВ, в межах якого делегації виступали з загальними заявами. російська федерація вкотре намагалась використати платформу ВОІВ з метою поширення своєї пропаганди та дезінформації.

   

  У своєму зверненні-реакції на неодноразові заяви країн-членів ВОІВ про підтримку України та засудження кривавої цілеспрямованої атаки на Національну дитячу спеціалізовану лікарню “Охматдит” представники російської делегації намагались поширити тезу щодо влучення в медичний заклад української ракети ППО.

   

  Очевидна та цинічна брехня, що оголошена для слухачів з усієї глобальної сфери інтелектуальної власності, змусила українську делегацію відреагувати:

   

  Щойно ми почули ще одну спробу росіян виправдати воєнні злочини в Україні та поширити пропаганду серед міжнародної спільноти. Україна робитиме все можливе, щоб притягнути росію до відповідальності за кожен воєнний злочин, скоєний в Україні, в тому числі за цей обстріл дитячої лікарні”, – заявив Богдан Падучак, перший заступник директора IP офісу.

   

  Нагадаємо, що на 65-й серії Асамблей ВОІВ Україну представляють:

   

   

  Серед пунктів порядку денного цієї сесії буде питання продовження надання допомоги та підтримки інноваційному і креативному сектору та системі інтелектуальної власності України Всесвітньою організацією інтелектуальної власності.

   

  Читайте також:

   

  Генеральна Асамблея ВОІВ: українська делегація обговорила пріоритетні напрями співпраці з Хабіпом Асаном, Директором Відділу TDC

   

  У Женеві стартувала 65-та серія засідань Асамблей держав-членів ВОІВ: українська делегація виступила із закликом закрити зовнішній офіс ВОІВ у рф

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає