Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP&I for Science and Business: ВОІВ продовжить підтримку TISC в Україні
  14 Грудня 2023 Коментарів немає Irena

  IP&I for Science and Business: ВОІВ продовжить підтримку TISC в Україні

   

  Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) вітає розширення мережі Центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) в Україні та сподівається, що українські інноватори використовуватимуть усі наявні механізми для успішної діяльності та комерціалізації своїх творінь.

   

  Наразі глобальна мережа TISC складається з 1530 центрів в 93 країнах світу. Тільки за минулий рік, ці центри надали більше 2 млн консультацій винахідникам та креаторам зі всього світу.

   

  На цьому наголосив Андрій Чайковський, директор Відділу TISC ВОІВ під час виступу на заході IP&I for Science and Business у Києві:

   

  ВОІВ сподівається на продовження своєї потужної підтримки TISCs в Україні щодо розвитку потенціалу, надання ресурсів та зміцнення зв’язків з іншими мережами TISC по всьому світу. Безліч наших інформаційних матеріалів повідомляють про нашу постійну підтримку, зокрема надання безкоштовного доступу до наукових баз даних, доступ до яких зазвичай оплачується в рамках програм ВОІВ з доступу до досліджень для розвитку інновацій (ARDI), а також безкоштовний доступ до комерційних патентних баз даних через програму доступу до спеціалізованої патентної інформації (ASPI). Ми дуже сподіваємось, що ви скористаєтесь цими можливостями якомога ширше”.

   

  Андрій Чайковський

   

  Андрій Чайковський також позитивно відмітив активність української мережі TISC, підкресливши її роль у розвитку інноваційного середовища, яке необхідне для якісного економічного розвитку:

   

  Розвинена екосистема ІВ та інновацій є необхідною умовою для того, щоб винахідники, дослідники, підприємці та інші особи могли реалізувати свій інноваційний потенціал та створювати цінність власних ідей та винаходів. ТISC відіграють важливу роль у цій екосистемі, забезпечуючи доступ до величезного масиву інформації та знань, що зберігаються в Глобальній патентній системі, та їх ефективне використання. ТISC продовжують розвиватися і пропонують дедалі ширший спектр послуг з підтримки технологій та інновацій, включаючи патентний пошук, аналітичні послуги, трансфер технологій та підтримку розробки нових продуктів”, — зауважив Андрій Чайковський.

   

  Міжнародна співпраця і нові проєкти для молодих українських творців — те, над чим працюють і у Польщі. На цьому акцентував Лукаш Вавак, керівник проєкту Polish-Ukrainian Startup Bridge:

   

  “Наша масштабна співпраця може бути шансом для України і для Польщі. Зараз ми працюємо над підготовкою нових проєктів для українських стартапів і технологічних підприємців, які будуть більшими і включатимуть більше партнерів з України і Польщі”.

   

  Лукаш Вавак

   

  Фото: Юрій Бєлах

   

  За трансляцією заходу IP&I for Science and Business можна стежити на ютуб-каналі IP офісу:

   

   

  Читайте також:

   

  Інтелектуальна власність та інновації для науки та бізнесу: стартував IP&I for Science and Business (дивіться наживо)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає