Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Підтримка інноваційного потенціалу: зустріч команд ІР офісу та Українського фонду стартапів
  21 Березня 2023 Коментарів немає Irena

  Підтримка інноваційного потенціалу: зустріч команд ІР офісу та Українського фонду стартапів

   

  Охорона інтелектуальної власності українських стартапів саме в Україні — важлива складова інноваційного розвитку та інвестиційної привабливості нашої держави.

   

  Саме тому команда ІР офісу долучається до співпраці з Українським фондом стартапів та зосередиться на консультуванні розробників та винахідників про важливість правової охорони результатів їх діяльності. Про це йшлося на зустрічі команди ІР офісу з керівником і командою Фонду стартапів.

   

  Завдання ІР офісу полягає в тому, щоби на стадії відбору Фондом проєктів ми могли би пояснювати важливість ідентифікації своєї інтелектуальної власності та отримання охоронних документів саме в Україні, — зазначила керівниця ІР офісу Олена Орлюк.

   

  «Одне із завдань ІР офісу — консультації, чому над питанням правової охорони інтелектуальної власності креатору слід задуматися ще на моменті подачі заявки на отримання гранту. Тобто, коли Фонд ще відбирає проєкти, вже на цій стадії пояснити винахіднику, навіщо потрібні охорона та захист ІР в Україні і які саме в кожному конкретному випадку. Адже отримання охоронних документів в Україні допоможе стартаперам при виході як на національний, так і на світові ринки не втратити свій унікальний продукт.

   

  Окрім того, це й питання іміджу України, адже підвищення інноваційної активності впливає на підвищення позицій країни в Глобальному інноваційному індексі, а це, в свою чергу, впливає на інвестиційну привабливість України. Добре, коли наші розробники отримують охорону ІР за кордоном, але ми маємо створити всі умови, аби вони були зацікавлені в охороні й в Україні безпосередньо».

   

  Довідково:

   

  Український фонд стартапів — державний фонд, мета якого видача грантів українським стартапам, які успішно проходять певні тести на випробування. Загалом, Фонд вже проінвестував понад 250 українських стартапів на суму більш як $6,4 млн.

   

  Читайте також:

   

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає