Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Актуалізовано неофіційний переклад українською мовою стандарту ВОІВ ST.3
  08 Березня 2023 Коментарів немає Alex

  Актуалізовано неофіційний переклад українською мовою стандарту ВОІВ ST.3

  У Женеві 21 – 25 листопада 2022 року відбулась десята сесія Комітету зі стандартів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (далі – ВОІВ), на якій були схвалені зміни та доповнення до стандарту ST.3.

   

  Так, термін «промислова власність» замінено на термін «інтелектуальна власність». В оновлену редакцію стандарту включені двобуквені коди двох відомств інтелектуальної власності, що працюють з інтелектуальною (авторське право), а не промисловою власністю у рамках застосування стандарту ВОІВ ST.3 (Маршаллові острови та Ніуе).

   

  Також, зважаючи на інформацію, одержану від Гаазької та Мадридської системи, оновлено текст виноски 4 у додатку ІІІ стандарту ВОІВ ST.3, щодо використання кодів IB та WO, з метою роз’яснення цілеспрямованого їх використання в контексті зазначених систем.

   

  Рекомендовано для використання актуалізований неофіційний переклад українською мовою міжнародного стандарту ВОІВ ST.3 “Рекомендований стандарт стосовно двобуквених кодів для представлення держав, інших адміністративних одиниць та міжурядових організацій” (“Recommended standard on two-letter codes for the presentation of states, other entities and intergovernmental organizations”).

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає