Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Актуалізовано переліки безоплатних баз даних патентної документації та непатентної літератури
  17 Липня 2023 Коментарів немає Irena

  Актуалізовано переліки безоплатних баз даних патентної документації та непатентної літератури

   

  IP офіс представляє актуалізовані переліки безоплатних баз даних патентної документації та непатентної літератури, що можуть бути використанні при проведенні патентно-інформаційних досліджень.

   

  Перелік надає посилання на бази даних 54 патентних відомств країн світу та 4 міжнародних і регіональних організацій інтелектуальної власності. Бази даних містять офіційні публікації відомств промислової власності про охоронні документи на винаходи, корисні моделі, промислові зразки, торговельні марки.

   

  Перелік надає посилання на електронні ресурси, що містять науково-технічні видання, які не є офіційними публікаціями патентних відомств, проте містять відомості про охороноздатні об’єкти техніки. Перелік включає посилання на політематичні та галузеві бази даних та пошукові системи.

   

  Перелік надає посилання на інформаційні ресурси, що дозволяють вести пошук одночасно в базах даних з великим масивом патентних документів, забезпечують безкоштовний швидкий доступ до мільйонів патентів та патентних заявок багатьох країн світу.

   

  Читайте також:

   

  Головні підсумки Генасамблеї ВОІВ для України: поглиблення співпраці, пріоритезація безпеки, розвиток сфери ІВ та посилення ізоляції рф

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає