Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Апарат РНБО України та IP офіс уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво
  18 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Апарат РНБО України та IP офіс уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво

   

  В умовах військової агресії рф проти України надзвичайно важливо забезпечити контроль над активами осіб, пов’язаних з державою-агресором, оскільки вони можуть використовуватися як джерело фінансування рф, так і стати дієвим активом для відновлення України.

   

  З метою організації взаємодії з обміну інформацією, яка стосується прав інтелектуальної власності, розробки пропозицій з удосконалення законодавства щодо застосовування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів Апарат РНБО України та УКРНОІВІ (IP офіс) уклали Меморандум про взаємодію та співробітництво.

   

  «ІР офіс відзначає пріоритетність охорони і захисту прав інтелектуальної власності в дотриманні національних інтересів України, особливу увагу приділяє контролю за процедурами реєстрації набуття та відчуження IP-прав з метою виконання вимог законодавства про санкції. Разом з тим, практична реалізація заходів з блокування активів та недопущення розпоряджання IP-правами підсанкційних осіб, обумовлена низкою проблем, вирішення яких потребує законодавчого врегулювання», – зазначила керівниця ІР офісу Олена Орлюк.

   

  Сторони дійшли згоди щодо проведення досліджень та аналізу у сфері посилення спроможності санкційної політики у державі, а також обміну інформацією, пов’язаною з реалізацією та моніторингом ефективності відповідної політики у державі, застосуванням законодавства у цій сфері.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає