Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP офіс презентує чек-лист «Авторське право у сфері мистецтв та мистецької освіти: освіта для митців та новітні технології»
  08 Вересня 2023 Коментарів немає Irena

  IP офіс презентує чек-лист «Авторське право у сфері мистецтв та мистецької освіти: освіта для митців та новітні технології»

   

  Все про авторське право для креативних індустрій, новітні технології і кому належать твори, згенеровані штучним інтелектом. Команда ІР офісу підготувала чек-лист за підсумками заходу «34 полюси творчості: авторське право у креативних індустріях», який був проведений за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

   

  В ньому окреслені основні тенденції із захисту авторського права у сфері мистецтва і взаємодія креативних індустрій із технологіями. Мета цього мануалу – підвищення рівня обізнаності та культури у застосуванні і захисті авторського права у сфері мистецтва.

   

  В чек-листі зокрема йдеться про таке:

  • тренінгові програми і курси з інтелектуальної власності для креативних індустрій;
  • штучний інтелект і авторське право;
  • законодавча база України і захист творів, згенерованих ШІ;
  • норми українського законодавства, яку мають бути оновлені через імплементацію норм права ЄС відповідно до Угоди про асоціацію.

   

  Чек-лист доступний у вільному доступі за посиланням.

   

  Він стане в нагоді митцям у сферах театрального, музичного, хореографічного, естрадно-циркового, образотворчого мистецтва та мистецької освіти.

   

  Читайте також:

   

  ІР офіс презентував чек-лист із серії «Авторське право в музейній справі»

   

  Чек-листи із серії “Авторське право в бібліотечній справі”

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає