Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Державна реєстрація авторського права: Подання документів через СЕВ ЗЕС повноцінно працює, заявки електронною поштою не приймаються
  01 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Державна реєстрація авторського права: Подання документів через СЕВ ЗЕС повноцінно працює, заявки електронною поштою не приймаються

   

  ІР офіс успішно завершив тестовий період подання документів через систему СЕВ ЗЕС. Тому з 05 червня 2023 року заявки на державну реєстрацію авторського права і договори, які стосуються майнових прав на твір, та інші документи, що стосуються державної реєстрації, окрім паперової форми можна подавати в електронній безпосередньо через СЕВ ЗЕС.

   

  Прийом документів щодо державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, на електронну пошту copyright@nipo.gov.ua припинено.

   

  Як подати заявку через систему СЕВ ЗЕС?

   

  • Слід використовувати розділ «Подання нової заявки» та вибрати відповідний об’єкт інтелектуальної власності.
  • Заявки подаються виключно із застосуванням кваліфікованого електронного підпису відповідно до вимог законів України “Про електронні документи та електронний документообіг” та “Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги”.
  • Розмір документів, який допускається до завантаження, складає до 500 МБ.
  • Якщо заявку подано правильно, заявнику надходить розписка про отримання УКРНОІВІ заявки та зазначаються її дата і номер.
  • Для ведення листування за поданими заявками через систему СЕВ ЗЕС необхідно використовувати розділ «Підготувати і завантажити комплект документів» та зазначити номер заявки.

   

  Листування за заявками здійснюється виключно із застосуванням кваліфікованого електронного підпису відповідно до вимог законів України “Про електронні документи та електронний документообіг” та “Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги”.

   

  При цьому для паперової форми адреса незмінна: поштовий зв’язок або через поштову скриньку за адресою УКРНОІВІ: вул. Дмитра Годзенка, 1 (вул. Глазунова, 1), м. Київ, 01601.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає