1 травня у межах національного форуму-діалогу “Українська музична індустрія: слухай, захищай своє” відбулася презентація запуску національної інформаційної кампанії “ANTI-PIRACY: MUSIC”, яку проводитиме Центр спостереження з питань порушень прав інтелектуальної власності ІР офісу разом із партнерами.
“Сьогодні ми відкриваємо надзвичайно важливу сторінку для української музики, оголошуючи старт національної інформаційної кампанії “ANTI-PIRACY: MUSIC”. Ця кампанія — наш спільний заклик до поваги. Поваги до творчості, до прав тих, хто створює музику, до праці, яка, хоч часто й невидима, формує наші емоції, нашу ідентичність, наш культурний простір”, — наголосив заступник директора Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій (УКРНОІВІ/IP офіс) Владислав Білоцький.
Деталі інформкампанії “ANTI-PIRACY: MUSIC” — у презентації:
За його словами, у цифрову епоху ми маємо унікальний доступ до всього — і водночас величезну відповідальність. Адже піратство в музиці — це не просто зручність чи “невинна економія”. Це втрачені можливості для авторів, зруйновані перспективи для нових артистів, демотивація для цілої індустрії. Це — тінь на обличчі української культури, яку ми маємо спільно зняти.
Владислав Білоцький також зазначив, що “ANTI-PIRACY: MUSIC” — це 9-тижнева кампанія, яка має на меті підвищити рівень правової обізнаності українців щодо авторського і суміжних прав, розповісти про легальні способи використання музики, пояснити — чому дотримання закону є не лише правильним, а й вигідним для кожного з нас.
“Це не просто інформаційна кампанія — це спроба змінити ставлення. Створити нову культуру музичного споживання. Де автор — це не лише натхненник, а й власник своїх прав. Де слухач — це не порушник, а свідомий партнер. Де закон — не перешкода, а основа справедливості”, — сказав Владислав Білоцький.
Владислав Білоцький
Спікер запросив творців, слухачів, бізнес, освітян, журналістів приєднатися до “ANTI-PIRACY: MUSIC” та разом поширювати повагу до музики, до її творців і до нашої спільної культурної спадщини.
“Бо захищаючи музику — ми захищаємо майбутнє української культури”, — резюмував Владислав Білоцький.
Фото: Альона Рубель
Відеотрансляцію національного форуму-діалогу “Українська музична індустрія: слухай, захищай своє” дивіться на ютуб-каналі IP офісу:
Читайте також:
Коментарів немає