Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • GameDev та IP: стартував міжрегіональний проєкт ВОІВ для розробників відеоігор
  29 Березня 2023 Коментарів немає Irena

  GameDev та IP: стартував міжрегіональний проєкт ВОІВ для розробників відеоігор

   

  Представники геймдев-спільноти України та усі, хто цікавиться питаннями IP в сфері розробки відеоігор, тепер можуть безкоштовно отримати бізнес-поради та підказки від визнаних експертів, поділитися власними історіями та досвідом.

   

  Проєкт Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ/WIPO) Videogame Development: A Quest for IP розповість, як ефективно управляти IP на різних етапах розробки ігор. Ключова аудиторія – МСП розробники відеоігор з Центральної Європи (включаючи Україну), країн Балтії, Азії та Тихоокеанського регіону, а також Латинської Америки.

   

  Квест, відкритий до участі на вебсайті WIPO, пропонує:

   

  •  подкасти з керівниками та експертами Konami, CD Project Red, Macula Interactive, Tencent, Green Horse Games та Riot Games, які діляться досвідом з ключових питань бізнесу та IP на різних етапах розробки ігор (подкасти доступні на веб-сторінці ВОІВ, в Spotify, Apple Podcasts та Google Podcasts);
  •  короткі IP чеклісти та поради, які розробники ігор можуть розмістити на своїй сторінці;
  •  індивідуальні консультації з питань ІВ з юристами, які спеціалізуються на сфері відеоігор (доступні лише для МСП-розробників вказаних вище регіонів);
  •  спеціальну групу в LinkedIn для розробників відеоігор з порадами, можливостями для міжрегіонального спілкування та подіями.

   

  Головна мета WIPO і цього проєкту зокрема – допомогти молодим бізнесам зростати завдяки кращому управлінню правами інтелектуальної власності, а також створити нові можливості для нетворкінгу.

   

  Більше про Videogame Development: A Quest for IP: www.wipo.int/levelup

   

  Для пошуку інформації про проєкт у соцмережах використовуйте хештег #LevelUPyourIP.

   

  Читайте також:

   

  WIPO Global Awards 2023 оголошує прийом заявок від малого і середнього бізнесу

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає