Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Оновлено графік прийому документів до IP офісу
  04 Жовтня 2023 Коментарів немає Irena

  Оновлено графік прийому документів до IP офісу

   

  ІР офіс (УКРНОІВІ) інформує заявників, правовласників та їх представників про оновлення графіку прийому документів.

   

  Заявки на об’єкти права інтелектуальної власності

   

  В УКРНОІВІ забезпечено можливість подання заявок на об’єкти інтелектуальної власності в робочі дні:

   

  • В електронній формі через системи подання електронних заявок (СПЕЗ-1 та СПЕЗ-2), систему електронної взаємодії закладу експертизи (далі – СЕВ ЗЕС) – з 01 години 00 хвилин до 23 години 59 хвилин. Датою реєстрації відповідних електронних документів є дата їх реєстрації на сервері ІР офісу.

   

  • В паперовій формі:
   – з 8 години 30 хвилин до 17 години 15 хвилин, у п’ятницю до 16 годин 00 хвилин – до відповідного підрозділу на першому поверсі ІР офісу;
   – з 8 години 30 хвилин до 18 годин 00 хвилин – у скриньку для вхідної кореспонденції, розміщену на першому поверсі ІР офісу.

   

  Датою реєстрації вхідних паперових документів заявок на об’єкти інтелектуальної власності, поданих в робочий день в зазначені вище години, є дата цього робочого дня.

   

  У разі реєстрації заявником заявки на об’єкт інтелектуальної власності в особистому кабінеті СПЕЗ-1, СПЕЗ-2 чи СЕВ ЗЕС у вихідний або інший неробочий день, датою реєстрації вхідної документації цієї заявки є дата першого за ним робочого дня.

   

  Інші документи

   

  У разі подання до ІР офісу інших документів у паперовій або електронній формі (крім заявок) протягом робочого дня (з 8 години 30 хвилин до 17 години 15 хвилин, у п’ятницю – до 16 години 00 хвилин) датою їх реєстрації є дата цього робочого дня.

   

  У разі подання до ІР офісу інших документів (крім заявок) після 17 години 15 хвилин або після 16 години 00 хвилин відповідного робочого дня, або у вихідний або інший неробочий день, датою їх реєстрації є дата першого за ним робочого дня.

   

  Читайте також:

   

  Безоплатні бази даних патентної документації та непатентної літератури: чергове оновлення

   

  IP&I management: визначено програму дводенного форуму IP офісу

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає