Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • 10 000 євро на власну справу: грантова програма від ЄС та Німеччини для українських підприємств з інноваційним потенціалом
  17 Січня 2024 Коментарів немає Irena

  10 000 євро на власну справу: грантова програма від ЄС та Німеччини для українських підприємств з інноваційним потенціалом

   

  Українські мікро-, малі та середні підприємства (ММСП), які зокрема працюють в креативних індустріях та з інноваціями, отримають грантове фінансування у 1 млн євро: 100 грантів по 10 000.

   

  Програма запроваджена у межах ініціативи EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини.

   

  Подати заявку на отримання гранту можна через сайт: http://100grants4smes.net.ua. Термін подачі – до 11 лютого 2024 року.

   

  До участі у конкурсі запрошуються ММСП, які мають інноваційний потенціал та працюють у таких сферах:

   

  • Креативні індустрії.
  • Переробка (машинобудівна, меблева, харчова та легка промисловість).
  • Логістика та транспорт.
  • Інші сектори з потенціалом експорту або створення інновацій (наприклад, освітні та медичні послуги).

   

  Запланована хвиля грантів сприятиме реалізації цілей урядової ініціативи #єРобота під егідою Міністерства економіки України.

   

  Підтримка й стимулювання розвитку українського малого й середнього бізнесу є надзвичайно важливими зараз, коли наша країна воює. Адже саме активний бізнес тримає економіку і дозволяє забезпечувати оборонні потреби, які ми фінансуємо за рахунок сплачених ним податків. Ми вдячні нашим партнерам за програми грантової підтримки підприємців. Особливо тим, які працюють в переробній сфері, виготовляють продукцію високої доданої вартості, збільшують експортний потенціал України”, – зазначила Надія Бігун, заступниця Міністра економіки України. 

   

  Довідково:

   

  Грантовий конкурс проводиться у межах програми міжнародної співпраці “EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП” за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських ММСП, а також на сприяння інноваціям та експорту.

   

  Стратегічний виконавець програми EU4Business – німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Партнер з виконання цього грантового конкурсу – громадська організація EasyBusiness (ГО «Легкий бізнес»).

   

  Читайте також:

   

  WIPO Global Awards 2024: стартував прийом заявок для малого бізнесу і стартапів

   

  Захищай і заробляй на своїх ідеях: IP офіс надає консультації для креативних індустрій

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає