Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP Connecting Students: IP офіс започатковує серію заходів для студентів
  09 Березня 2023 Коментарів немає Alex

  IP Connecting Students: IP офіс започатковує серію заходів для студентів

   

  Сучасний технологічний світ потребує якісної освіти в сфері інтелектуальної власності. Тож для формування культури захисту ІВ в Україні Академія інтелектуальної власності ІР офісу розпочинає серію заходів для студентів під назвою “IP Connecting Students”.

   

  Мета проєкту – поглиблення знань з інтелектуальної власності серед студентської спільноти та окреслення сучасних тенденцій розвитку ІВ, проявів креативності та охорони результатів інтелектуальної, творчої діяльності у будь-якій сфері життя. 

   

  У рамках проєкту відбулися перші зустрічі з університетською спільнотою.

   

  Зі студентами Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова обговорили важливість цінностей і креативної складової для реалізації соціального проєкту. А спікер заходу  начальниця Департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу Ольга Кулініч – поділилась власним досвідом участі та розповіла детальніше про один з найкрутіших українських кейсів з перетворення громадської ініціативи (щодо забезпечення права на освіту дітей, які перебувають у лікарнях) в державну установу.

   

  Темою заходу та спілкування зі студентською спільнотою Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича стали питання впливу штучних технологій на звичайний світ людини, плюси та мінуси застосування програм на основі штучного інтелекту, а також про те, як зміниться світ та чи замінять роботи людей.

   

  Як зазначила керівниця ІР офісу Олена Орлюк, важливо формувати культуру сфери ІВ у поколінні майбутніх фахівців: 

   

  Ми розуміємо, наскільки важливим є  навчання молодого покоління в умовах сучасного інноваційного й цифрового розвитку суспільства. Світ не стоїть на місці і стрімкий розвиток інновацій, технологій та творчості потребує відповідної освіти в сфері інтелектуальної власності. Для ІР офісу формування в українському суспільстві культури ІВ є надзвичайно важливим та одним із пріоритетних напрямів”. 

   

  Корисно знати: 

   

  Для організації тематичного заходу в рамках проєкту “IP Connecting Students” у вашому закладі освіти необхідно:

   

  • Представникам закладу вищої освіти заповнити форму за посиланням.
  • Очікувати на наш оперативний зворотній звʼязок для погодження всіх деталей та планування зустрічі.
  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає