Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ІР офіс ініціює удосконалення законодавства про охорону прав на винаходи
  27 Березня 2023 Коментарів немає Irena

  ІР офіс ініціює удосконалення законодавства про охорону прав на винаходи

   

  Збройна агресія російської федерації з особливою гостротою посилила необхідність удосконалення законодавства у сфері правової охорони винаходів, які стосуються лікарських засобів.

   

  Значущим завданням у сфері інтелектуальної власності стає розроблення правових механізмів, які сприятимуть доступності та здешевленню лікарських засобів.

   

  Законодавство іноземних країн містить інструменти, які забезпечують можливість виробництва генеричних ліків з дотриманням прав інтелектуальної власності, і які можуть бути імплементовані в українські правові акти. В той же час, українське законодавство має відповідати праву Європейського Союзу, зважати на практику Суду ЄС, а також узгоджуватись з міжнародними актами, які діють у цій сфері.

   

  Тому ініціативи щодо покращення національного законодавства мають враховувати кращі світові практики та орієнтуватись на європейський вектор розвитку правової системи України.

   

  ІР офіс ініціює створення робочої групи та запрошує представників національного та міжнародного фармацевтичного бізнесу, науковців, патентних повірених, та інших заінтересованих осіб до участі в розробці змін до законодавства про охорону прав на винаходи, які удосконалять умови для виробництва лікарських засобів.

   

  Просимо направляти імена кандидатів для участі в робочій групі до 31.03.2023 на електронну адресу Anastasiia.Balkhovska@nipo.gov.ua.

   

  Читайте також:

  Виробництво ліків-генериків: IP офіс напрацьовуватиме необхідні зміни в законодавстві

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає