Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Online Mentor: IP офіс виступив партнером навчальної програми для комерціалізації інноваційних ідей
  20 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Online Mentor: IP офіс виступив партнером навчальної програми для комерціалізації інноваційних ідей

   

  Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій долучився до ініціативи Міністерства освіти і науки та Українського фонду стартапів – Online Mentor Science&Business.

   

  У рамках проєкту IP офіс надаватиме освітні матеріали щодо охорони інтелектуальної власності, практичні поради щодо успішної комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності та успішного інноваційного менеджменту.

   

  Online Mentor – це структурована програма, призначена для відпрацювання нових ідей та підготовки до їх акселерації. Вона містить лекції, навчальні матеріали та практичні завдання, які можна виконувати у будь-який зручний час.

   

  Експрес-курс допомагає структурувати ідею та вийти на рівень Pre-Acceleration stage, зробити перші кроки від Idea-Stage.

   

  Для кого?

   

  Це проект, що спрямований на науковців та власників стартапів з інноваційними рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають рішення наукового характеру та прагнуть набути нового досвіду, знань та навичок у провідних сферах діяльності стартапів для комерціалізації напрацювань.

   

  Чим допоможе програма?

   

  У рамках проєкту IP офіс надаватиме освітній матеріал щодо охорони інтелектуальної власності, практичні поради щодо успішної комерціалізації об’єктів права ІВ та успішного інноваційного менеджменту.

   

  За допомогою Online Mentor учасники можуть:

  • навчитися створювати та вести інноваційний бізнес;
  • дізнатися про можливості для комерціалізації інноваційних ідей/наукоємних рішень;
  • підготуватися до участі в майбутніх івентах, конкурсах для залучення фінансування, пошуку інвесторів та розвитку стартапу.

   

  Як долучитися?

   

  Для участі у програмі заповніть, будь ласка, електронну форму за посиланням. Після цього зареєстровані учасники отримають лінк на Telegram-канал.

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає