Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Комерціалізація винаходів та трансфер технологій: IP офіс та “Запорізька політехніка” підписали меморандум про співпрацю
  13 Листопада 2023 Коментарів немає Irena

  Комерціалізація винаходів та трансфер технологій: IP офіс та “Запорізька політехніка” підписали меморандум про співпрацю

   

  Підтримці розробок та інновацій у межах функціонування National IP&Innovations Hub сприятиме співробітництво між ІР офісом та Національним університетом “Запорізька політехніка”. Також на базі вишу відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (TISC). 

   

  Документ зокрема передбачає:

   

  • залучення до спільних інноваційних проєктів;
  • інформаційну підтримку з питань IP;
  • консультаційну діяльність стосовно комерціалізації ОПІВ та трансферу технологій;
  • спільні навчальні заходи, тренінги та майстер класи;
  • співпрацю з вишами та науковими установами регіону;
  • координацію грантової діяльності.

   

  Також під час зустрічі було обговорено питання щодо підключення регіонального TISC до баз даних ВОІВ та можливості створення регіонального інноваційного хабу на базі Національного університету “Запорізька політехніка”.

   

   

  Інноваційні екосистеми регіональних масштабів важливі для глобального розвитку держави, – наголосили представники ІР офісу:

   

  “Інновації – це найцінніший ресурс сьогодення. National IP&Innovations Hub об’єднує та підтримує творчість винахідників, інноваторів, авторів, креаторів та розвиток інноваційних проєктів в Україні і це вкотре підтверджує підписання Меморандуму з Національним університетом “Запорізька політехніка””, – зазначив Ігор Паренчук, заступник директора IP офісу.

   

   

  Для нас дуже цінно, що до мережі TISC, що є міжнародним проєктом підтримки винахідництва, інновацій та стартап проєктів, започаткованим ВОІВ, приєднався Національний університет «Запорізька політехніка», який представляє Запорізький регіон. Разом ми формуємо інноваційну та конкурентоздатну платформу, яка сприятиме зростанню кількості винаходів та інших об’єктів права інтелектуальної власності та їх подальшій реалізації для блага суспільства”, – підкреслила Анастасія Ярмолюк, начальниця відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій Департаменту розвитку інновацій IP офісу.

   

  Співпраця представників IP офісу та Національного університету “Запорізька політехніка” допоможе креаторам, винахідни кам та науковцям отримати належні та високоякісні послуги у межах функціонування National IP&Innovations Hub.

   

   

  Читайте також:

   

  IP офіс підписав Меморандум про співпрацю з Житомирською політехнікою, на базі якої запрацював TISC

   

  ІР офіс підписав Меморандум про співпрацю з Київським академічним університетом, на базі якого запрацює TISC

   

  Розвиток інноваційного середовища у регіонах: у Тернополі підписано меморандуми про співпрацю та відкрито нові TISC

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає