25 квітня у межах IP Week 2025, який цього року присвячений музиці, відбувся діалог в прямому ефірі з українськими зірками, представниками музичної індустрії та юристами – про все, що їх цікавить в контексті IP.
Напередодні Всесвітнього дня інтелектуальної власності український IP офіс організував IP стрим з музичним вайбом “Слухай українське. Захищай українське”. Цей відкритий діалог став платформою для обговорення питань щодо розвитку україномовного музичного ринку, а також правового захисту музичного контенту та його поширення.
Трансляція наразі доступна на ютуб-каналі IP офісу:
Директорка УКРНОІВІ (IP офісу) Олена Орлюк та телеведуча й журналістка Марічка Падалко обговорили важливість захисту інтелектуальної власності в музичній галузі, рівень IP культури в цій індустрії, а також роль музики в культурній дипломатії для формування іміджу України у світі.
Заступниця директора IP офісу Любов Майданик та Head of publishing музичного лейбла pomitni Ольга Снігір поспілкувались про відносини між артистом та лейблом, роялті та обізнаність музикантів про власні права.
Заступник директора IP офісу Микола Потоцький та репер, журналіст і публіцист Міша Правильний підняли питання авторського права у цифровому світі, проблему піратства, а також питання формування поваги до інтелектуальної власності серед слухачів.
Начальник відділу розвитку креативних секторів економіки IP офісу Дмитро Дорошенко разом з програмним директором Радіо “Сільпо” Денисом Кузьмічовим
поговорили про те, яку саме музику і яким чином варто підбирати для ритейлу.
Заступник директора IP офісу Владислав Білоцький і український військовий, рок-музикант, лідер рок-гурту O.Torvald Женя Галич обговорили, як музика формує національну ідентичність та як перетворити її на культурну зброю.
Партнер “Дубинський і Ошарова”, адвокат, патентний повірений, доктор філософії в галузі права, музикант Антон Коваль, а також засновник та керуючий партнер Polikarpov Law Firm, музикант Антон Полікарпов спільно з представником IP офісу Артемом Деркачовим поговорили про те, як юридична практика впливає на творчість і навпаки. Зокрема, розберуть світові та українські IP кейси – як вони впливають на музикантів, індустрію, слухачів та право інтелектуальної власності.
Заступник директора IP офісу Микола Потоцький разом з автором-виконавцем, композитором і продюсером, засновником гурту Pianoбой Дмитром Шуровим поговорили про місію та публічний голос музиканта, а також про майбутнє української музики загалом.
Читайте також:
IP Week 2025: презентуємо гайд про інтелектуальну власність у музиці
росія вкрала пісню Злати Огнєвіч: що робити у таких випадках, аби захистити авторське право
Коментарів немає