Preloader Image
office@nipo.gov.ua
  • Українська
  • English
  • Роль IP у збереженні коду нації: стартував другий етап проєкту – менторська програма для майстрів народних промислів
    18 Березня 2025 Коментарів немає Олексенко Олексій

    Роль IP у збереженні коду нації: стартував другий етап проєкту – менторська програма для майстрів народних промислів

    Як розробити та оптимізувати індивідуальну стратегію інтелектуальної власності у контексті розвитку власного виробництва виробів народних художніх промислів та ефективно інтегрувати її у свій бізнес.

     

    Учасники проєкту “Роль інтелектуальної власності у збереженні коду нації” від IP Academy засвоять спеціальні практичні навички під час унікальної менторської програми, що стартувала 17 березня 2025 року.

     

    Йдеться про 6 майстрів, обраних за результатами першого етапу (тренінгового курсу). Далі вони працюватимуть на індивідуальних сесіях з менторкою проєкту – Юлією Проходою, патентною повіреною України, адвокаткою, національною експерткою проєкту ЄС IPRSA, юридичною консультанткою ФАО ООН.

     

    Теми менторської сесії:

     

    • Аналітичний огляд бізнес кейсів майстрів народних художніх промислів та оцінка наявних активів у сфері інтелектуальної власності. 

     

    • Визначення та розробка стратегії інтелектуальної власності. 

     

    • Інтелектуальна власність у цифровому просторі та можливості комерціалізації. 

     

    • Впровадження стратегії інтелектуальної власності та планування довгострокового управління портфелем активів інтелектуальної власності.

     

    Цей етап передбачає індивідуальні онлайн-сесії кожного учасника з ментором із завданнями для самостійного опрацювання.

     

    Організаційні деталі менторської сесії – на картках (гортайте слайдер):

     

    Під час проходження учасники програми отримають навички та дізнаються:

     

    • як застосовувати базові знання з інтелектуальної власності з метою ідентифікації об’єктів інтелектуальної власності, забезпечення їх ефективної охорони та комерціалізації, а також під час здійснення професійної та господарської діяльності;

     

    • як розробляти, впроваджувати та оптимізовувати індивідуальні стратегії охорони інтелектуальної власності, які сприятимуть популяризації виробів майстрів та підвищенню впізнаваності на місцевому та міжнародному ринках;

     

    • як використовувати стратегії онлайн-маркетингу для просування та продажу власних виробів народних художніх промислів, розширюючи їхнє охоплення та помітність на цифровому ринку;

     

    • як визначати та використовувати стратегії комерціалізації нематеріальних активів задля розвитку та масштабування власного бізнесу;

     

    • як розвивати навички нетворкінгу та колаборацій, визначати потенційних партнерів і формувати стратегії співпраці для розширення можливостей бізнесу, залучення нових ринків та забезпечення сталого розвитку народних художніх промислів.

     

    Довідково:

     

    Роль інтелектуальної власності у збереженні коду нації” – це проєкт департаменту “Академія інтелектуальної власності” українського IP офісу, що реалізується за підтримки Академії ВОІВ. Він спрямований на збереження народних художніх промислів як “коду нації” за допомогою знань про інтелектуальну власність.

     

    Читайте також:

     

    “Нові знання для збереження культурного надбання”, – враження учасників IP тренінгу для майстрів народних промислів

     

    Наука в креативних індустріях: фахівці ІР офісу провели два заходи для наукової спільноти (презентації)

    Олексенко Олексій
    Олексенко Олексій
    administrator

    Коментарів немає