Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Перетворення інноваційної діяльності в практичні результати: IP офіс підписав Меморандум з УкрІНТЕІ
  21 Липня 2023 Коментарів немає Irena

  Перетворення інноваційної діяльності в практичні результати: IP офіс підписав Меморандум з УкрІНТЕІ

   

  Аналіз інформації та обчислення інноваційної активності з метою отримання практичних результатів передбачає Меморандум про співпрацю між ІР офісом та Українським інститутом науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ). 

   

  Документ передбачає створення інформаційного кластера в межах інноваційної екосистеми з метою визначення інноваційного індикатору та обчислення інноваційної активності за допомогою аналізу інформації щодо патентної активності.

   

   

  Цілі Меморандуму:

  • координація зусиль у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень,
  • подальший активний розвиток мережі TISC, а також сприяння у розбудові інноваційного середовища, фахової підготовки фахівців у даній сфері, сприяння створенню умов для розвитку інноваційної екосистеми;
  • спільна експертна участь у розробці та подальшій комерціалізації інноваційних проєктів;
  • проведення спільних просвітницьких заходів зі сфери ІР та інноваційної діяльності, тренінгів з трансферу технологій.

   

  Співпраця, передбачена документом, стане корисною передусім для майбутнього України, – наголосила очільниця ІР офісу Олена Орлюк:

   

  «Співробітництво ІР офісу та УкрІНТЕІ дозволить нам створити практичну синергію, яка принесе користь Україні в цілому. Ми підписуємо не просто формальний меморандум, ми зацікавлені в тому, щоби розвивати, наповнювати змістом напрацьовані стратегії та плани в сфері розвитку інноваційної діяльності, перетворюючи їх у конкретні результати».

   

   

  Також така співпраця допоможе українським творцям розвивати свої розробки на батьківщині, – зазначив заступник директора з науково-експертної діяльності УкрІНТЕІ Богдан Аврамчук:

   

  «Наша ціль – залишити інноваційні розробки тут, в Україні, зупинити відтік науковців за кордон. Це необхідно задля Перемоги над агресором».

   

   

  Окрім того, на базі УкрІНТЕІ було відкрито Центр підтримки технологій та інновацій.

   

  Довідково:

   

  УкрІНТЕІ є державною установою, чия місія полягає у забезпеченні наукового, науково-технічного та інноваційного розвитку шляхом експертної, інформаційної та консалтингової підтримки.

   

  Читайте також:

   

  Які тренінги необхідні фахівцям з питань трансферу технологій та інноваційної діяльності: опитування IP офісу та МОН

   

  Євроінтеграція української сфери інтелектуальної власності: Меморандум IP офісу та Європейського патентного відомства

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає