Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ІР ОФІС РОЗПОЧИНАЄ СЕРІЮ ЗУСТРІЧЕЙ ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО У КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЯХ
  16 Січня 2023 Коментарів немає patent_edgel

  ІР ОФІС РОЗПОЧИНАЄ СЕРІЮ ЗУСТРІЧЕЙ ПРО АВТОРСЬКЕ ПРАВО У КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЯХ

  Захистити свою творчість і твори, творити в комфортних умовах та заробляти на цьому. ІР офіс започатковує серію зустрічей з представниками креативних індустрій. Заходи мають назву «34 полюси творчості: авторське право у креативних індустріях», їх мета — задовольнити потреби і творця, і споживача творчого продукту, а отже зробити діяльність творця комфортною, вільною,  ефективною і захищеною. 

   

  Для цього ІР офіс зустрічатиметься з представниками кожної з креативних індустрій, щоб дізнатись про їх нагальні потреби в контексті захисту інтелектуальної власності. Це ті потреби, які постають зі зміною відповідного законодавства і через реалії воєнного стану. 

   

  За підсумками зустрічей ІР офіс розробить правові інструменти допомоги креативним індустріям, реагуватиме на запит творців щодо удосконалення законодавчої бази і на постійній основі надаватиме консультації представникам креативних секторів економіки в питаннях захисту і монетизації їх творчого доробку. 

   

  До слова,  в квітні 2019 року Кабмін затвердив «Перелік видів економічної діяльності, які належать до креативних індустрій», куди увійшли 34 креативні індустрії найрізноманітніших напрямків: від діяльності рекламних агентств до видання комп’ютерних ігор. 

   

  Тож вже скоро очікуйте на перші зустрічі і розкриття перших актуальних питань. Стежте за ресурсами ІР офісу.

  patent_edgel
  patent_edgel
  administrator

  Коментарів немає