Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • ІР ОФІС ВІДКРИЄ ДОСТУП ДО ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАЯВКИ НА ТМ
  09 Січня 2023 Коментарів немає patent_edgel

  ІР ОФІС ВІДКРИЄ ДОСТУП ДО ПОШУКУ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАЯВКИ НА ТМ

  УКРНОІВІ як ІР офіс виступає за цілковиту прозорість діяльності національної системи правової охорони інтелектуальної власності та відкриє інформацію про заявки на торговельні марки, за якими не встановлена дата їх подання в Спеціальній інформаційній системі.

   

  Торік Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендував ще тоді Укрпатенту відкрити доступ до інформації про такі заявки, адже неможливість користуватися цими даними спотворювала конкуренцію на ринку послуг з пошуку інформації про тотожні та схожі позначення, що визнавалось порушенням законодавства про захист економічної конкуренції. Доступ був закритий Укрпатентом з березня 2021 року. 

   

  УКРНОІВІ не є суб’єктом рекомендацій АМКУ, але наша команда усвідомлює важливість такої інформації для заявників і для бізнесу, тому ми забезпечимо вільний доступ до даних про заявки на ТМ, за якими не встановлена дата їх подання. Наразі триває процес технологічної підготовки Спеціальної інформаційної системи. Фахівці ІР офісу роблять усе можливе, щоб закінчити його якомога швидше і забезпечити можливість доступу до цих даних. Однак, просимо зважити, що на це потрібен певний час.

   

  Команда ІР офісу підтримує принципи прозорості та відкритості в нашій діяльності, бо вважаємо це запорукою розвитку, протидією корупції та недобросовісним практикам. 

  patent_edgel
  patent_edgel
  administrator

  Коментарів немає