Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Lab2Market UA: Як забезпечити правову охорону результатів інтелектуальної діяльності
  26 Жовтня 2023 Коментарів немає Alex

  Lab2Market UA: Як забезпечити правову охорону результатів інтелектуальної діяльності

   

  Успішно закінчився перший спринт адаптованої підприємницької програми навчання, яка допоможе комерціалізувати результати наукових досліджень.

   

  Перший спринт програми Lab2Market UA добіг кінця. Він був присвячений темі “Забезпечення правової охорони результатів інтелектуальної, творчої діяльності”. Задля підсумовування навчання учасники під час онлайн-зустрічі презентували результати виконаних ними завдань.

   

  Учасники-команди тренінгового курсу, що попередньо отримали завдання від експертів навчальної програми, презентували та обгрунтовували побудовані ними IP-стратегії власних проєктів за різними напрямами (медицина, будівництво, освіта, фармацевтика та машинобудування), використовуючи знання та навички, отримані в ході прослуховування двох перших сесій спринту.

   

  Учасники команд мали змогу не тільки надати аналіз та розповісти про алгоритм побудови власної стратегії, детальніше розкрити концепцію своїх розробок, а й отримати зворотний звʼязок від експертів курсу та подискутувати з іншими учасниками, зокрема щодо:

   

  • належного вибору режиму правової охорони;
  • перспектив його реалізації;
  • конкурентоспроможності проєкту тощо.

   

  А попереду на учасників чекає старт другого спринту навчальної програми, що присвячений темі “Побудова бізнес-моделі. Формування ціннісної пропозиції”.

   

  Загалом пілотний курс Lab2Market UA триватиме 8 тижнів і складатиметься з 5 спринтів.

   

  Довідково:

   

  Lab2Market UA – це адаптована підприємницька програма навчання, яка допоможе дослідникам, винахідникам та вченим отримати знання, необхідні для успішної комерціалізації результатів наукових досліджень та виведення їх на ринок. Проводиться ІР офісом у партнерстві з iHUB та МОН України.

  Для пілотного курсу були відібрані 13 команд із 9-ти закладів вищої освіти та наукових установ із 8-м міст України. Це Луцьк, Вінниця, Житомир, Київ, Полтава, Харків, Запоріжжя та Дніпро.

   

  Читайте також:

   

  Акселерація для науковців: презентація програми Lab2Market UA на форумі IP&I management

   

  Як заробляти на ідеях: стартував тренінговий курс Lab2Market UA

  Alex
  Alex
  administrator

  Коментарів немає