Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • IP офіс презентував Lab2Market Veterano у Брюсселі
  11 Липня 2024 Коментарів немає Irena

  IP офіс презентував Lab2Market Veterano у Брюсселі

   

  Пілотний проєкт Lab2Market Veterano, завдяки якому військові і члени їхніх родин можуть навчатися підприємницькій справі та відкривати власний бізнес в інноваційному секторі, було презентовано на Саміті “Партнерства, інновацій та здоров’я ветеранів” у Брюсселі (Бельгія). 

   

  Lab2Market Veterano має на меті створити умови для реабілітації ветеранів та їх інтеграції в післявоєнне мирне життя. Презентуючи проєкт, начальниця Департаменту розвитку інновацій українського IP офісу Ольга Кронда наголосила  на важливості підтримки ветеранів та створенні належних умов для відкриття ними власного бізнесу:

   

  “Lab2Market Veterano – інноваційний міст між військовим минулим і підприємницьким майбутнім. Підтримка ветеранів є необхідною для їх успішної реінтеграції в цивільне життя. Ветерани володіють унікальними знаннями та досвідом, які можуть бути корисними для розвитку економіки та інноваційного сектору. Програма Lab2Market Veterano допомагає ветеранам навчатися підприємницькій справі, відкривати власний бізнес та використовувати свої навички в інноваційному середовищі”.

   

  Загалом до Саміту “Партнерства, інновацій та здоров’я ветеранів” долучились представники різних організацій, фондів, комітетів, зокрема:

   

  • Генрік Гололей, провідний радник Генерального директорату з міжнародного партнерства Європарламенту;
  • Ірина Никорак, народна депутатка України, представниця Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів;
  • Люсія Задорожна, представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Королівстві Іспанія;
  • Олена Шуляк, народна депутатка України, очільниця політичної партії “Слуга народу”;
  • Андрій Колодюк, співзасновник Фундації Free Ukraine, підприємець;
  • Сергій Сошинський, президент Міжнародного благодійного фонду “Здоров’я українського народу”.

   

   

  Саміт “Партнерства, інновацій та здоров’я ветеранів” став платформою для налагодження комунікації для підтримки українських ветеранів, а також інтеграції їх у мирне і підприємницьке майбутнє.

   

  Довідково:

   

  Проєкт Lab2Market Veterano реалізується українським IP офісом спільно з Національним технічним університетом “Дніпровська політехніка” за підтримки Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

   

  Читайте також:

   

  Розвиток підприємництва: завершився перший етап програми пілотного проєкту Lab2Market Veterano

   

  SME Fund 2024: триває програма з грантової підтримки українського малого та середнього бізнесу щодо реєстрації IP об’єктів в ЄС

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає