Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Розбудова інноваційної інфраструктури: меморандум між ІР офісом та Інститутом мікробіології і вірусології ім. Заболотного 
  13 Червня 2023 Коментарів немає Irena

  Розбудова інноваційної інфраструктури: меморандум між ІР офісом та Інститутом мікробіології і вірусології ім. Заболотного 

   

  Впровадження важливих та унікальних технологій у галузі мікробіології, а також розвиток інноваційної екосистеми: ІР офіс та Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України підписали меморандум про співпрацю.

   

  Документ передбачає:

  • розбудову елементів інноваційної інфраструктури,
  • проведення спільних заходів у сфері ІВ,
  • обмін методичними матеріалами,
  • інформаційну підтримку.

   

   

  Також на базі Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного відкрили Центр підтримки технологій та інновацій (TISC). Це дозволить залучати Інститут до спільних тематичних конференцій та тренінгів. Окрім того надасть можливості враховувати пропозиції закладу до законодавства в сфері інноваційної діяльності, а також надання правових рекомендацій щодо охорони та захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності та їх ефективної комерціалізації. На цьому наголосив заступник директора ІР офісу Ігор Паренчук: 

   

  Питання розвитку науки та комерціалізація ІВ є надзвичайно важливим в умовах сьогодення. Медицина є одним із пріоритетних напрямів наукових досліджень. Відкриття центру підтримки технологій та інновацій в науково-дослідній установі дасть можливість науковцям захистити свої права інтелектуальної власності та сприятиме розбудові інноваційної економіки України для швидкого відновлення від наслідків збройної агресії росії проти України”.

   

  Інститут мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України – важливий осередок розвитку сфери мікробіології, вірусології і мікробної біотехнології. Заклад займається унікальними фундаментальними розробками та дослідженнями у цих галузях. Його розробки, зокрема у медицині, будуть спрямовані на поліпшення здоров’я людей.

   

  Співпраця Інституту з IP офісом сприятиме впровадженню важливих та унікальних інновацій у галузі мікробіології, що стане надзвичайно корисним кроком для України та українців.

   

   

  Читайте також:

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає