Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Комерціалізація наукових досліджень: Меморандум між IP офісом і КНУ імені Тараса Шевченка
  03 Квітня 2023 Коментарів немає Irena

  Комерціалізація наукових досліджень: Меморандум між IP офісом і КНУ імені Тараса Шевченка

   

  Українська наукова спільнота має знати та вміти комерціалізувати свої науково-технічні винаходи. Саме тому IP офіс та Київський національний університет активізують співпрацю у сфері науково-освітньої діяльності і підписали відповідний меморандум про співпрацю. Документ передбачає координацію зусиль в IP сфері.

   

  “Сьогоднішня подія – це результат багаторічного досвіду результативних взаємовідносин та реалізації спільних проєктів, у тому числі в частині забезпечення ефективної діяльності Науково-освітнього центру з інтелектуальної власності в Навчально-науковому інституті права”, – зазначила очільниця IP офісу Олена Орлюк.

   

  Меморандум окреслює такі напрями співпраці:

   

  •  забезпечення високоякісної підготовки фахівців різних науково-освітніх рівнів у сфері IP та інноваційної діяльності;
  •  проведення спільних фундаментальних і прикладних наукових досліджень з актуальних проблем в зазначеній сфері;
  •  взаємодія в науково-експертній та науково-консультативній діяльності, експертування ОПІВ;
  •  спільна підготовка, рецензування і випуск публікацій наукового, навчально-методичного та практичного спрямування, здійснення видавничої та інформаційної діяльності;
  •  організація та проведення спільних наукових, науково-практичних заходів, зокрема конференцій, семінарів, круглих столів, тренінгів тощо.

   

  Для науковців Меморандум важливий як для створення фахової спільноти, так і для комерціалізації своїх винаходів.

   

  “Підписаний Меморандум має на меті координацію зусиль Університету й Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій у сфері правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності, трансферу технологій та комерціалізації результатів наукових досліджень, сприянні у розбудові інноваційного середовища, та фахова підготовка фахівців у даній сфері”, – наголосив Ректор КНУ Володимир Бугров.

   

  Меморандум про співпрацю між Державною організацією «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» (УКРНОІВІ) та Київським національним університетом підписали очільниця IP офісу Олена Орлюк та ректор КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Бугров.

   

   

  Читайте також:

   

  Марафон IP&I: Як комерціалізувати інтелектуальну власність

  Сьогодні IP офіс розвернувся обличчям до науки, освіти, інновацій, – Олена Орлюк

   

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає