Мережа IP&I хабів поповнилась новим учасником – інноваційним хабом Державного університету “Житомирська політехніка”. Про це повідомили за підсумками зустрічі представників ІР офісу та університету.
Ініціатива IP офісу передбачає створення мережі регіональних хабів по всій Україні, що стане важливим кроком у розвитку інноваційної інфраструктури країни. Крім того, завдяки співпраці з бізнесом та владою, IP&I хаби зміцнюють позиції університетів як інноваційних і технологічних лідерів своїх регіонів.
Наприклад, той же інноваційний хаб Житомирської політехніки – це потужна екосистема, яка:
“Розширення національної мережі інноваційних хабів – це процес зміцнення інноваційного потенціалу всієї держави та перспективний стимул його розвитку”, – зазначила Олена Орлюк, директорка ІР офісу.
Ректор Державного університету “Житомирська політехніка” Віктор Євдокимов пояснив прагнення доєднатися до національної мережі інноваційних хабів тим, що це значно розширює можливості співпраці та обміну досвідом. І що не менш важливо – підіймає потенціал розробок науковців університету на новий рівень: і щодо охорони інтелектуальної власності, і щодо її успішної комерціалізації.
Як підтвердження цих слів – нещодавня реєстрація авторського права на комп’ютерну програму для ЗВО, розроблену Науковим парком Житомирської політехніки, – Digital University UA.
Довідково
Регіональні IP&I хаби є ключовими елементами інноваційної інфраструктури, що сприяють економічному, фінансовому та соціальному розвитку регіонів. Вони функціонують як юридичні особи або групи юридичних осіб, об’єднані договором, з метою створення сприятливих умов для розвитку та підтримки інновацій через активну взаємодію держави, науки та бізнесу.
Зокрема регіональні IP&I хаби сприяють:
Читайте також:
Коментарів немає