Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 •    

  National IP&Innovations Hub

  National IP&Innovations Hub – розкриття інтелектуального та інноваційного потенціалу України!

   

  Україна рухається на шляху інноваційного розвитку, а National IP&Innovations Hub стоїть в основі розвитку інтелектуальної власності та інновацій.

   

  National IP&Innovations Hub – інноваційний простір, який об’єднує стейкхолдерів навколо різних напрямків розвитку економіки та допомагає спрямувати інвестиції у пріоритетні сфери та технології.

   

  Місія

   

  National IP&Innovations Hub – потужний центр активізації інновацій, який підтримує дослідження, розробку, комерціалізацію об’єктів права інтелектуальної власності і трансфер технологій, заохочує інвестиції в економіку України та сприяє створенню робочих місць.

   

  Ми сприяємо створенню та впровадженню нових технологій і продуктів, що забезпечують підвищення конкурентоспроможності України, її зростання за рахунок інновацій та технологічного прогресу, залучення інвестицій та розвиток співпраці з міжнародними партнерами, а також підтримку високотехнологічних компаній, стартапів і розвиток національної та регіональних інноваційних екосистем.

   

  Що ми робимо 
  Цілі

   

  Винахідники, інноватори, автори та креатори отримують широкий спектр послуг у сфері інтелектуальної власності та інновацій в National IP&Innovations Hub.

   

  • Держава, науково-дослідницький сектор, інноватори та підприємства при залученні громадськості та іноземних партнерів створюють ефективну взаємодію.

   

  • National IP&Innovations Hub – хаб знань з інтелектуальної власності та інновацій, що забезпечує проведення просвітницької діяльності.

   

  • Винахідники, інноватори, автори та креатори отримують допомогу в пошуку релевантних грантів та супроводженні грантової заявки.

   

  • Автори, креатори, винахідники, науковці та інноватори, в тому числі МСП та стартапи, здійснюють інформаційну інкубацію та акселерацію в National IP&Innovations Hub.

   

  • На базі National IP&Innovations Hub ефективно функціонує інноваційна інфраструктура та її регіональна мережа.

  Приєднуйся до National IP&Innovations Hub, щоб разом ми змінювали Україну на краще, крок за кроком, прокладаючи шлях до інноваційного майбутнього!

   

  Створюємо Україну Інноваційну! Змінюємо майбутнє разом!

  Контакти

  Начальник відділу

  Людмила Кундіус

  +380 (44) 494-06-52
  +380 (44) 494-05-99
  Liudmyla.Kundius@nipo.gov.ua

  Начальник відділу

  Анастасія Ярмолюк
  + 380 (44) 498-38-41
  tisc@nipo.gov.ua
  tiscnipo@gmail.com