Preloader Image
office@nipo.gov.ua
 • Українська
 • English
 • Монетизація права інтелектуальної власності: вебінар ІР офісу, ICC Ukraine та IP Global Expert
  10 Липня 2023 Коментарів немає Irena

  Монетизація права інтелектуальної власності: вебінар ІР офісу, ICC Ukraine та IP Global Expert

   

  Комерціалізацію об’єктів права інтелектуальної власності та їх роль в розвитку і прибутках компанії обговорювали під час вебінару, організованого IP офісом разом з українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати – ICC Ukraine та IP Global Expert.

   

  Про принципи, інструменти та стратегії, які можуть бути використані для захисту прав інтелектуальної власності в умовах війни та повоєнній відбудові України, розповів радник керівниці IP офісу, доктор юридичних наук Микола Потоцький:

   

   

  Інтелектуальна власність – це визначальний ресурс відбудови України, тож питання охорони прав ІВ особливо важливі в сучасних умовах, а комерціалізація відповідних прав потребує врахування особливостей законодавства, прийнятого під час воєнного стану, і IP офіс сприяє підвищенню обізнаності бізнесу про новели законодавства та практику його застосування”.

   

  Про індивідуальний підхід в комерціалізації авторського права і важливі деталі, які треба врахувати, говорила начальниця Департаменту “Академія інтелектуальної власності” IP офісу Ольга Кулініч:

   

   

  Комерціалізація об’єктів авторського права – це не лише про монетизацію в творчих процесах, а й про створення можливостей для творчого розвитку, мотивації і натхнення, а також збагачення культури та розвитку інтелектуального потенціалу країни. А застосовуючи певні актуальні маркетингові стратегії, ми отримуємо всі можливості для створення власних брендів та сприяння подальшому довготривалому отриманню доходу від їх комерціалізації”.

   

  Про питання промислових зразків як об’єкта правової охорони та викликів його комерціалізації говорила фахівчиня 1 категорії відділу розвитку мережі TISC Департаменту розвитку інноваційних та креативних секторів IP офісу Юліана Зух:

   

   

  Промислові зразки все більше визнаються ключовим фактором виведення ідей на ринок і перетворення їх на зручні та інноваційні продукти. Це дає компаніям перевагу на ринку, сприяє залученню клієнтів та збільшенню обсягів продажів. Країни, які мають розвинену базу промислових зразків, здатні ефективно конкурувати на світовому ринку”.

   

  Читайте також:

   

  Винахідництво та інноваційна діяльність серед військових: консультації фахівців ІР офісу

   

  Інтелектуальна власність у спорті: як захистити і заробити (онлайн-семінар від ІР офісу)

  Irena
  Irena
  administrator

  Коментарів немає